Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow Novinky a testy
Neoficiálně: Saab Automobile, Spyker, Pang Da a Youngman Tisk E-mail
Novinky a testy
Vložil Laf666   
Pondělí, 13 červen 2011

youngman.pngVzhledem k tomu, že již vyšla oficiální tisková zpráva v češtině a je zveřejněná také na SaabInfo.net, nebudu v jejím překladu pokračovat a pojďme se raději podívat, jaká je po dnešku vlastně situace Saabu, co se změnilo a co můžeme očekávat.

Jako první si musíme uvědomit, že podepsání "memoranda o porozumění" v podstatě nic neznamená. Zmiňované tři firmy jím sice dávají najevo své úmysly (což se okamžitě pozitivně odrazilo na vývoji cen akcií firmy Spyker), na druhou stranu je ale celý případ závislý na čínských úřadech. Jakákoliv čínská účast v joint venture (společných podnicích) se zahraničními společnostmi podléhá schválení Národní rozvojové a reformní komise (NRRK), další vývoj je tedy ve hvězdách a není vyloučeno opakování situace s Hawtai.

Aktualizováno ( Pondělí, 13 červen 2011 )
Celý článek...
 
Saaboviny - 23. týden 2011 Tisk E-mail
Novinky a testy
Vložil Laf666   
Neděle, 12 červen 2011

ur95s.jpg„Tak nám zase stojí,” řekla posluhovačka panu Mullerovi, který opustiv před léty vlastní firmu, když byl definitivně prohlášen detroitskou automobilovou komisí za vhodného, živil se prodejem sobů, ošklivých nečistokrevných oblud, kterým padělal rodokmeny. Kromě tohoto zaměstnání byl stižen vizionářstvím a montoval právě na poloosy elektromotory a na střechu křidélka.

Pokračování po rozkliknutí.

O čem si v dnešních Saabovinách přečteme? Zatavení výroby. Propouštění zaměstnanců. Hrátky se jmény. Saabdrive fotky. Venčení PhoeniXe.

Aktualizováno ( Pondělí, 13 červen 2011 )
Celý článek...
 
Výroba v Trollhättanu opět stojí Tisk E-mail
Novinky a testy
Vložil Laf666   
Středa, 08 červen 2011

SAAB_logo.jpgVčera, 7.6.2011, se výroba v Trollhättanu krátce zastavila kolem poledne z důvodu nedostatku dílů. Dnes po poledni bohužel opět stojí ze stejného důvodu. 

Ředitel nákupu a výroby Gunnar Brunius k zastavení výroby uvedl: "Když jsme se po dlouhé odstávce rozhodli znovu obnovit výrobu, věděli jsme, že nás čekají určité problémy s dodávkami dílů. Nyní opět čelíme jejich nedostatku a tak jsme pro zbytek týdne upravili plán výroby. V období pozastavení výrobních linek by měly probíhat nejrůznější aktivity okolo, jako například školení zaměstnanců".

Aktualizováno ( Pátek, 10 červen 2011 )
Celý článek...
 
Zaostřeno na bezpečnost - testovací figuríny Tisk E-mail
Novinky a testy
Vložil Laf666   
Středa, 08 červen 2011

9-5crashtest.jpgTvoří jen malý tým, ale zároveň patří mezi nejdůležitější, nejvíce vytížené a nejhůře placené zaměstnance firmy Saab. Při každodenním pracovním nasazení riskují své zdraví a dokonce životy, aby tím zachránili ty naše.

Řeč bude samozřejmě o testovacích figurínách Saabu.

 

 

Aktualizováno ( Středa, 08 červen 2011 )
Celý článek...
 
Saaboviny - 22. týden 2011 Tisk E-mail
Novinky a testy
Vložil Laf666   
Neděle, 05 červen 2011

ur95s.jpgPo celkem dlouhé době plné zvratů tady máme první klidnější týden pro Saab. Výroba v Trollhättanu i Ramos běží na plné obrátky, objednané vozy se pomalu dostávají k dealerům a svým majitelům.

Do Spojených Států byly z Mexika odeslány první kousky 9-4X určené k prodeji, ohlasy v motoristickém tisku jsou z velké většiny pozitivní- dokonce i ve srovnání se svým bratříčkem Cadillacem SRX u amerických novinářů vyhrává. Saab chytře nezapomněl zdůraznit, že 9-4X byl vyvinut Saabem a v žilách mu koluje pravá Saabí krev a SRX je jen jeho klon.

Co dalšího nás tenhle týden potkalo a o čem se dočtete níže? Obchody s PangDa pokračují. Tim Colbeck sbírá body. Začíná Saab Wales Open. Prodejní výsledky. Milwaukee - pochod veteránů. Saab Airgun Shooting.

Aktualizováno ( Pondělí, 06 červen 2011 )
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 73 - 81 z 367

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály