Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow Novinky a testy
Nové logo SAAB Tisk E-mail
Novinky a testy
Vložil Laf666   
Středa, 16 leden 2013

logo2013.jpgSpolečnost NEVS dne 15.1.2013 představila základ své nové vizuální identity – logo a webové stránky.

Se společností Saab AB podepsala licenční smlouvu a tak již nic nebrání používání názvu Saab při plánovaném znovuobnovení výroby v Trollhättanu a rozjezdu výroby v čínském Quingdao.

 

 

Aktualizováno ( Středa, 16 leden 2013 )
Celý článek...
 
Jak skončil eAAM? Tisk E-mail
Novinky a testy
Vložil Laf666   
Pondělí, 17 prosinec 2012

eaam.jpgAkciovou společnost e-AAM Driveline Systems AB založily společnosti Saab Automobile AB a AAM International SARL jako joint-venture. 

Hlavním úkolem společnosti se stal vývoj nového systému elektrického pohonu zadní nápravy určeného pro budoucí automobily postavené Saab Automobile AB. Na několika prototypech se podařilo vypilovat pohon s velice působivými vlastnostmi, jako například možnost projet místy, kde většina ostatních vozů selže.

Aktualizováno ( Pondělí, 17 prosinec 2012 )
Celý článek...
 
První SAAB 9-3 electric v roce 2014 Tisk E-mail
Novinky a testy
Vložil deff   
Středa, 05 září 2012
Investiční společnost NEVS dokončila převzetí většiny majetku automobilky SAAB a má nyní volnou cestu k přípravě výroby elektrických vozů Saab. Výroba se plánuje v bývalé továrně Saabu v Trollhattanu. Ovšem současné informace potvrzují, že prozatím majitel NEVS Kai Johan Jiang, nebude moci použít logo Saab s piktogramem Griffina.

 "Během přibližně 18 měsíců plánujeme uvést na trh náš první elektrický vůz založený na technologii Saabu 9-3 a na nové technologii elektrického pohonu," uvedl v předseda správní rady NEVS Karl-Erling Trogen. Firma chce produkovat vozy pro čínský trh, kde vláda do sektoru elektrických vozů silně investuje.
Celý článek...
 
TTELA: Několik společností předložilo své nabídky Tisk E-mail
Novinky a testy
Vložil deff   
Sobota, 14 duben 2012
TTELA (10.4.2012): Dnešek charakterizovala zvýšená aktivita mezi ucházejícími se firmami, protože nabídky mohli býti podány do 17:00h.  Správci konkurzní podstaty vyjádřili TT naději na zisk nabídky přesahující 3,6 miliardy SEK, jak byla již dříve odhadována hodnota automobilky Saab. Správci nám dále sdělili, že společnosti, které podali nabídky na automobilku jako celek již v minulosti, předložili nakonec i finální nabídku ke koupi. Již známé společnosti jsou Mahindra, Youngman and the japonsko-čínské konsorcium.
Aktualizováno ( Sobota, 14 duben 2012 )
Celý článek...
 
Ženevské interview s Jasonem Castriotou Tisk E-mail
Novinky a testy
Vložil Laf666   
Pondělí, 19 březen 2012

castriota.gifPlánovali jsme setkání na ženevském autosalonu, ale moderní komunikační prostředky na místě selhávaly a ke schůzce tak nakonec nedošlo. Jason je ale člověk, který svým závazkům dostojí, poslal tedy odpovědi na moje všetečné otázky mailem.

Rok poté. Máš přehled o tom, kde se nachází tvůj koncept PhoeniX?

PhoeniX je teď, pokud vím, v Trollhättanu. Ještě jsme s ním měli v plánu objet několik promo akcí, k jejichž realizaci ale už bohužel nedošlo.

Aktualizováno ( Pondělí, 19 březen 2012 )
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 10 - 18 z 367

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály