Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow Můj saab
SAAB 9-5 Griffin :: Tomáš Tisk E-mail
Můj Saab
Vložil deff   
Neděle, 25 únor 2007
sir_tom_03Konečně mohu zde na webu představit prvního Griffina ve verzi 9-5: SAAB 9-5 V6 Griffin :) Tomášův sobík je slušně vymazlený, dobře jede a pocit uvnitř kokpitu je opravdu super. Tomáš patří mezi pohodové a velmi slušné řidiče, přesto při "předváděčce" umí šlápnout na plyn (i brzdu) a předvést velmi pěknou, svižnou jízdu. Saab se chová v zatáčkách velmi korektně a síla motoru V6 je naprosto dotačující, ovšem s mnohem lepším zvukem, než jak jsme zvyklý na 2,3T. V6 je prostě V6 :)))

Aktualizováno ( Pátek, 24 červenec 2009 )
Celý článek...
 
SAAB 9-5 Combi Aero :: Robert Tisk E-mail
Můj Saab
Vložil deff   
Sobota, 18 listopad 2006

saab_95_robert03 Konečně se mi podařilo nafotit první Aero v combi verzi, přesněji Robertovo SAAB 9-5 Combi Aero, do sekce Můj saab :o) Robertovo sobík sice není tolik "vymazlený" jako u jiných nadšenců, avšak je slušně udržovaný a majitel nedá na sobíky vůbec dopustit, což hodnotím velice kladně ;o)
Béžová kůže v Aeru není zas tak rozšířená, o to je sobík o něco výjímečnější, než ostatní Aera. Robertův saab jede jak z praku, bez odříkání spolyká veškeré nerovnosti vozovky, aniž by řidiče nějak obtěžoval, do zatáček vjíždí bez jakékoliv "nervozity" a z nich zas vyjíždí velmi ochotně. 

Aktualizováno ( Pátek, 24 červenec 2009 )
Celý článek...
 
SAAB 9-3 cabrio :: Milan (SK) Tisk E-mail
Můj Saab
Vložil deff   
Neděle, 29 říjen 2006
saab_9-3_cab_03mPředstavuji prvního saaba 9-3 cabrio, v sekci "můj saab". Milanův sobík je skutečně exclusivně opečovávaný, radost pohledět. A za oplátku nabízí velmi svižné a bez střechy atraktivní svezení. Milan se s tím, jak se říká, nesere a umí pěkně zašlápnout pedál pod podlahu a držet ho tam pěkně dlouho (tím nemyslím na rovince). Slovenský kolega saabista má opravdu pěkný kousek, na srazech se neztratí a ve slovenských končinách určitě bude pozdvižení, s jakým že to letadlem přiletěl :o)

Aktualizováno ( Pátek, 24 červenec 2009 )
Celý článek...
 
SAAB 900 Aero :: Olda Tisk E-mail
Můj Saab
Vložil deff   
Úterý, 03 říjen 2006
saab_900_olda05mOlda má nového sobíka :o) Saab 900 Aero - pěkný stříbrný kousek, o něco hezčí, než měl předtím. Tak si aspoň udělal radost (ukradeného saaba se ještě nepodařilo najít). Je v celku dobrém stavu (vzhledem ke stáří), s různými úpravami interiéru a dalších věcí, které hned tak v saabu neuvidíte (poznáte z fotek). Měl jsem možnost porovnat dva saaby 900, kde Honzovo sobík plnil turbo do půlky "oranžové" a jelo to jako blázen. Kdežto Oldovo sobík plnil turbo do půlky "červené" a jel trochu hůř... :o/

Aktualizováno ( Pátek, 24 červenec 2009 )
Celý článek...
 
SAAB 900 T16 S :: Honza Tisk E-mail
Můj Saab
Vložil deff   
Pátek, 15 září 2006
saab_900_honza04Představuji černého saaba 900 T16 S, od Honzy. Pěkně vymazlený sobík (tedy až na ty sedačky) s exclusivním designem kapoty, který upaluje po okrskách o "106" :o) Honza si umí jízdu opravdu vychutnat a při jízdě na ostro s videem, to fakt slušně solil, ale bylo vidět, že má vše pod kontrolou, takže pohodová jízda....

Aktualizováno ( Pátek, 24 červenec 2009 )
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Následující > Konec >>

Výsledky 19 - 27 z 40

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály