Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow Můj saab
SAAB 9000 Aero :: Iggy Tisk E-mail
Můj Saab
Vložil deff   
Neděle, 04 prosinec 2005
Iggyho Aero jsem osobně neviděl, ale dle fotografií, které mi Iggy poslal, se dá usoudit, že saab je ve slušném stavu, pečlivě opečováván majitelem. Sobík vypadá pěkně a ještě líp jezdí, dle videa Iggyho jízdy, kde se slušně pere se svým sobíkem. Je znát, že Aero nemá standardní podvozek, protože na nekvalitní silnici drží velmi slušně. Uvidíme co bude dál, až soba uvidím na vlastní oči....
Aktualizováno ( Pátek, 24 červenec 2009 )
Celý článek...
 
SAAB 9-5 SE :: Luky Tisk E-mail
Můj Saab
Vložil deff   
Pondělí, 28 listopad 2005
Aktualizace! facelift + chiptuning
Představuji další pěknou 9-5ku. Majitel je pohodář = sobík je pohodový, není co řešit. Saab je pěkně udržován, připravují se ještě nějaké decentní změny, což hodnotím velmi kladně. Sobík jezdí pěkně, bez známek neochoty, trochu měkčí pérování, ale pro rodinný vůz je to naprosto v pořádku.
Aktualizováno ( Pátek, 24 červenec 2009 )
Celý článek...
 
SAAB 900II Talladega :: Jakub Tisk E-mail
Můj Saab
Vložil deff   
Neděle, 20 listopad 2005

Máme tu první konkurenční kousek v sekci "můj saab" - jedná se spíše o konkurenci Talladegy - Loco, ale spíš majitelům zaplesá srdce, že nejsou v Čechách sami se svými sobíky. Jakubovo sob je trochu starší a je to spíše účelový vůz pro rodinu a přibližovadlo do práce....  co je trochu škoda, takto trápit sobíka po městě, ale ne každý si zase může dovolit více jak jedno auto (natož soba). Saab je trochu více opotřebovanější, viz. výše uvedené informace, ale opět se ve mě dostavil pocit jedinečnosti!!! Prostě Jakubova Talladega mě opět chytla za srdce - je to výtečně sériově naladěné auto, které dělá svému majiteli radost z jízdy. Navíc Jakub jezdí poměrně rychle, ale naprosto s přehledem, takže jsem měl velmi dobrý pocit. Budu rád, když se majitelé saabů Talladega sejdou na nějakém srazu a pak uděláme společné foto a video .....   :o)

 

Aktualizováno ( Pátek, 24 červenec 2009 )
Celý článek...
 
SAAB 900II SE US :: Radek Tisk E-mail
Můj Saab
Vložil deff   
Pátek, 11 listopad 2005
Jedu s Romanem fotit jeho nabušené Aero, připravuji se k focení….. Roman zvedne telefon a do pěti minut se přiřítil krásný černý sobík – Radek. Tak si říkám, super! dnes udělám dvě mouchy jednou ranou :o))) Na parkovišti ve Zličíně je minisraz saabů, „kolemjedoucí“ čučí napřed co to tam je za „auta“ a pak proč okolo nich běhá človíček s fotoaparátem. Docela mě to bavilo. Trochu znalý „motoristi“ okolo nás občas prošlápnou plyn na podlahu, aby ukázali, že jejich diesel taky umí :o))))
Radek má opravdu moc pěkně vymazleného soba! Je z něho cítit, jak se o saaba majitel poctivě stará, umývá, leští, čistí a pak si rád za odměnu pěkně svižně sveze… takhle to má být! 3" výfuk Speedparts, dělá opravdu hodně. Sob má pěkný zvuk a velmi dobře jede! Radek chystá ještě nějaké úpravičky, takže se máte na co těšit…. a nyní představení Radkova saaba:

Aktualizováno ( Pátek, 24 červenec 2009 )
Celý článek...
 
SAAB 9-5 Aero :: Roman Tisk E-mail
Můj Saab
Vložil deff   
Pátek, 11 listopad 2005
Slovo dalo slovo a domluvilo se setkání s Romanem a jeho ostrým sobem. Vlastně druhým nejostřejším sobem, co po českých silnicích jezdí! Musím přiznat, že Romanův saab je opravdu pěkné dílko, podle kterého by se dala modifikovat nejedna 9–5ka. Svezení s Romanem bylo hodně zajímavé, sice jezdí velmi ostře, ale myslím si, že to má docela slušně „vošéfovaný“. Sobík se v zatáčkách téměř nedá utrhnou a to Roman tvrdí, že se mu nastavení podvozku moc nelíbí – připravuje si exkluzivní záležitost, kterou zde určitě předvedeme. Takže se máte ještě na co těšit!! Jelikož jsme jezdili v noci, tak jsem měl možnost vidět poprvé v životě krásně rozžhavené turbo do ruda – svítilo jak světluška ;o), takže asi vydedukujete, že jízda nebyla žádná procházka růžovým sadem! Ale mě se to moc líbilo :o)

Aktualizováno ( Pátek, 24 červenec 2009 )
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Následující > Konec >>

Výsledky 28 - 36 z 40

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály