Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow Můj saab
Saab 9-3 Aero :: Luďa Tisk E-mail
Můj Saab
Vložil deff   
Středa, 09 listopad 2005
Měl jsem možnost poznat další pěkný kousek, Saab 9–3 Aero. Je dovoz a moc se o něm neví, je v něm trochu záhada a ta jest, kde vzala tahle 9–3 tak brutální výkon. Musím přiznat, že Luděk jezdí jako ďábel! :o)  Dali jsme spolu v Krásnu sprint cca 5–8 Km stoupání v serpentinách a musím uznat, že to byla moje nejhustější jízda (jako spolujezdec). Byl jsem překvapen, jak Luďkovo auto drží otáčkách, které jsme projížděly i 140 km/h! Bylo to fakt krutý a k tomu ještě měl vyteklý zadní tlumiče! :o)  Auto má decent tunning a určitě se ještě chystá plno věcí. Pravděpodobný chiptuning udělal své. Shrnuto, podtrženo: jezdí opravdu výborně, majitel řídit umí (to dokázal i v soutěži na srazu v Krásnu), auto vcelku zachovalé, interiér je good. (původní majitel byl švéd – manažer firmy Sandvik Precision Tools)
Aktualizováno ( Pátek, 24 červenec 2009 )
Celý článek...
 
Saab 9000 3.0 V6 Griffin :: Tomáš Tisk E-mail
Můj Saab
Vložil deff   
Středa, 09 listopad 2005
Máme zde velmi zajímavý vůz – „Griffina 3.0 l“, kterých je v ČR pouze ca 11 kusů! Je to poměrně zachovalý kousek, s pohodovým motorem a totál-maxi výbavou. Auto bylo koupený ve Wallicaru, kde byl i pravidelně servisován. Jede velmi pěkně a díky vyššímu objemu motoru, má nezvykle „silný“ líbivý zvuk.
Aktualizováno ( Pátek, 24 červenec 2009 )
Celý článek...
 
Saab 900II Aero :: Náčelník Tisk E-mail
Můj Saab
Vložil deff   
Úterý, 08 listopad 2005
Opět představujeme super kousek od Náčelníka. Pravděpodobně jediný SAAB 900II – Aero! v ČR. Tento kousek je exklusivně zachovalý (bylo znát, že si ho původní majitel opravdu vážil). Výborně zachovalý interiér. A co víc, zpracování tohoto interiéru ve standardu, je snad ještě lépe provedený, než třeba u 9–5 Aero!! Letmý pohled na sedačky (z dálky), připomíná jako by byl střed sedaček vyroben z luxusní Alcantary. Palubovka potáhlá kvalitně zpracovanou kůží dává trochu víc na vyjímečnosti. Jízdní vlastnosti jsme ještě podrobně netestovali, ale brzy budeme… poté bude doplnění a nějaké video navíc.
Aktualizováno ( Pátek, 24 červenec 2009 )
Celý článek...
 
Saab 900 turbo 16S :: Náčelník Tisk E-mail
Můj Saab
Vložil deff   
Pondělí, 07 listopad 2005

Představujem velmi kvalitní kousek z Loun. Je to velmi slušný začátek k „dokonalému“ nabroušenému saabu, kde si majital dává opravdu záležet. Auto čekají ještě nejedny změny, o kterých vás budeme průběžně informovat a dokumentovat, protože si myslím, že to stojí opravdu za to!

Aktualizováno ( Pátek, 24 červenec 2009 )
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Následující > Konec >>

Výsledky 37 - 40 z 40

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály