Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow Zajímavosti
SAAB 9-3 facelift 2011 :: foto z továrny Tisk E-mail
Zajímavosti
Vložil deff   
Pondělí, 24 leden 2011

SAAB_9-3_2011-5detail.jpgFacelift spočívá dle našich informací v předním nárazníku, který získá dynamičtější spodní otvory ve stylu New 9-5 Aero. Rovněž přední kryt světel bude v modrém ledovém provedení, jako u 9-5ky. Budou také použity nové jiné materiály v palubní desce, které nahradí stávající černý plast.
Tyto 9-3 budou prodávány jako Griffin edition, stejně jako to bylo u předešlé dosluhující 9-5, která používala tento název, když končila ve výrobě.
zdroj: saabclubslovakia.sk

 

 

Aktualizováno ( Pondělí, 24 leden 2011 )
Celý článek...
 
Když nechcete Superb Tisk E-mail
Zajímavosti
Vložil deff   
Pátek, 14 leden 2011

official_SAAB_9-5_14.jpgServer novinky.cz, se rozepsal k alternativám Škodovky Super. K milému překvapení se zde píše i o novém Saabu 9-5... Škodovky, fordy, volkswageny jsou v Česku na každém kroku. Přinášíme tipy na několik zajímavých aut, která rozhodně nedominují statistikám prodejů (nejenom u nás). Pokud nechcete jezdit stříbrným superbem (passatem, mondeem) a chcete mít jiné auto než zbytek ulice, možná vám pomůže následující článek.

 

 

Aktualizováno ( Neděle, 16 leden 2011 )
Celý článek...
 
JEREMY CLARKSON :: bojovník za všechny motoristy Tisk E-mail
Zajímavosti
Vložil deff   
Čtvrtek, 13 leden 2011
jeremy-clarkson.jpgA nyní trochu z jiného soudku. Aneb kdo by neznal pravděpodobně nejslavnějšího motoristického komentátora z britského televizního pořadu BBC - TOP GEAR. Osobně rád sleduji Top Gear, u kterého se téměř každý díl zasměji od ucha k uchu a poslechnu si zajímavé komentáře, podívám se na auta, které snad ani nikdy neuvidím na vlastní oči a slintám nad společnými testy ve sportovních vozech, kde se prohání na fantastických kroucených silnicích :)
Pořad o autech TOP GEAR, který v současné podobě spoluvytvářel, se stal globálním fenoménem. Ale jak se z nevzhledného moderátora a milovníka Ferrari stal celosvětový mluvčí nejen automobilistů, ale všech, kteří si nechtějí nechat od svých vlád všechno líbit? Šestý prosinec 2010 bude pro Jeremyho Clarksona bezpochyby jeden ze zásadních okamžiků jeho kariéry. BBC 2 odvysílala vánoční speciál automobilového pořadu Top Gear pod názvem Three Wise Men, v českém překladu asi Tři mudrcové z Východu. Neuvěřitelně drzá a i na poměry britské televize nákladná show ukazuje tři moderátory pořadu v čele s Jeremym Clarksonem, jak se snaží dostat z vojenské základny v Iráku do Betléma a napodobit tak cestu legendárních tří mudrců z Východu ke kolébce Ježíše Krista. A to v laciných sportovních kabrioletech uprostřed jednoho z nejnebezpečnějších míst na planetě. Moderátoři v ní postupně projíždějí válečnými zónami i pouštěmi, potýkají se s pokousáním hmyzem, těžkými průjmy, rozbitými hlavami, nespolehlivostí svých vozů i s politickými omezeními, jimž musí přizpůsobit svoji trasu, aby nakonec slavně dojeli do Betléma ve zničených, nicméně pojízdných vozech. A dali tak divákům pocit, že viděli skutečné dobrodružství, jako vystřižené z dob, kdy ještě nebylo dobrodružství zakázáno bezpečnostními předpisy. Vznikl tak jeden z nejpozoruhodnějších a možná nejkultovnějších dílů pořadu Top Gear. Pořadu, který v jeho současné podobě Clarkson pomáhá přivést na svět a jenž mu za odměnu zajistil celosvětovou popularitu.
Aktualizováno ( Čtvrtek, 13 leden 2011 )
Celý článek...
 
Poznáme nového dočasného šéfa pre Severnú Ameriku Tisk E-mail
Zajímavosti
Vložil deff   
Středa, 12 leden 2011
SAAB Cars North America  prikročil k zmene na najvyššom poste kde Michaela Collerana vymenil Matthias Seidl. Dôvodom sú nenaplnené predajné očakávania v USA v uplynulom roku. Plán predaja stanovený na rok 2010 počítal s 10 000 predanými vozidlami. Skutočnosť však bola podstatne smutnejšia. Automobilka ukončila uplynulý rok na čísle 4 837.
Matthias Seidl  bude vykonávať funkciu šéfa pre Severnú Ameriku simultánne s postom výkonného riaditeľa pre globálny predaj, ktorý dnes zastáva. Treba poznamenať, že toto menovanie je len dočasné a automobilka je v procese hľadania nového kandidáta.
Aktualizováno ( Čtvrtek, 13 leden 2011 )
Celý článek...
 
Saab 9-4X zná svou cenu (v USA) Tisk E-mail
Zajímavosti
Vložil deff   
Středa, 12 leden 2011
Saab 9-4X, který se má v květnu přidat na stáncích prodejců po celé zemi k velmi urostlému modelu 9-5 už zná svou cenu. A ta by měla za tento skandinávský crossover být těsně nad $34000 (cca 645 000 Kč) a to včetně poplatku za dopravu z továrny.
Za tyto peníze dostanete základní předokolku s třílitrovým motorem s přímým vstřikováním a pěkným stádem 265ti koní pod kapotou, kteří spotřebují okolo čtrnácti litrů paliva na sto kilometrů kombinované spotřeby. Vyšší výbava 9-4X Permium se bude prodávat za $38000 (718 000 Kč). Ta bude mít stejný motor, ale možnost XWD a spoustou šikovných hraček navíc.
Nejvyšší výbava 9-4X Aero bude mít cenovku $48300 (912 000 Kč) a pod kapotou se jí usídlí motor původem od GM – 2,8T V6 s rovnými třemi sty koníky, 295Nm a jen s pohonem XWD. Podle zkušeností s jeho sourozencem Cadillacem SRX je právě ten pravý motor. Navzdory vyššímu výkonu je kombinovaná spotřeba na rozumných patnácti litrech.
Aktualizováno ( Středa, 12 leden 2011 )
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 73 - 81 z 325

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály