Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow Akce a srazy
SAABINFO ZNAK :: plastické samolepky 2011 Tisk E-mail
Akce a srazy
Vložil deff   
Čtvrtek, 09 červen 2011

znak_3d_final_blackVážení přátelé, po neustálých dotazech "kdy budou další samolepky znaku SAABINFO", mohu oznámit, že bych měl zítra dostat zásilku vlakem s limitovanou edicí těchto samolepek. Takže neváhejte, objednávejte, kdo zaváhá - nežere :)) Kdo bude na akci Saab Drive, je to jasná volba nejrychlejšího doručení. Ostatní můžou objednávat, budu zasílat poštou.

 

Aktualizováno ( Čtvrtek, 09 červen 2011 )
Celý článek...
 
SAABEM v Safari: netradiční Saab sraz Tisk E-mail
Akce a srazy
Vložil deff   
Středa, 01 červen 2011

banner_saabem_v_safari2011.jpg

Chtěl bych udělat průzkum, zda li by byl zájem o velmi netradiční Saab sraz ve Dvoře Králové a to přímo v místním Safari, které patří mezi nezajímavější přírodní "atrakce" v České republice. Osobně jsem byl v Safari před 2 lety, kde jsem si prošel přes den ZOO i Safari a pak jsem dal ještě noční projížďku, která byla naprosto úžasná. Myslím si, že by to mohlo být zajímavé setkání saabistů a zároveň "spanilá jízda" v přírodní rezervaci, kde se můžete téměř dotknout africké divočiny. Akci bych směřoval k datu 20. srpna 2011 - sobota. Jednalo by se o předsraz u brány Safari (ráno), kde bychom všichni pohromadě stylově Saabem pomalu projeli Safari a pak volný program v podobě posezení u společného obědu (vím kam zajít, kde je klid a dobře vaří), poté třeba návštěva ZOO. Je zde ještě možnost přespat v nedalekém hotýlku a vychutnat si noční Safari. Byla by to spíš jednodenní akce, ale pokud by byl velký zájem o noční Safari, není problém ohledně zajištění ubytování se skupinou, co by si chtěla užít Dvůr Králové i přes noc. Prosím o vaše komentáře, kdo by měl zájem. Piště zde v komentářích nebo založte na fóru téma Saabem v Safari, k dispozici jsem i na emailu (kontakty).

Aktualizováno ( Středa, 01 červen 2011 )
Celý článek...
 
SAAB DRIVE 2011 :: Saab sraz Tisk E-mail
Akce a srazy
Vložil deff   
Pondělí, 30 květen 2011

banner_2011.jpg

ÚPRAVA TRASY 7.6.2011 Vážení přátelé, kolegové a příznivci automobilové značky SAAB, firma RS MOTORSPORT si Vás dovoluje pozvat v sobotu 11. 6. 2011 na Saab sraz ve formě půldenní spanilé jízdy s pohoštěním. Celý sraz je o pohodové jízdě v malebné přírodě ve Středních Čechách (Křivoklátsko). Program k celé akci je uveden níže (detaily ke srazu mohou být průběžně aktualizovány).

Aktualizováno ( Úterý, 07 červen 2011 )
Celý článek...
 
SAAB AIRGUN SHOOTING competition 2011 Tisk E-mail
Akce a srazy
Vložil deff   
Neděle, 15 květen 2011

banner_Saab_ASC_2011.jpgDovolujeme si Vás pozvat na letní posezení v Rakovníku se saabisty s možností si zasoutěžit v amatérské střelbě ze vzduchových zbraní. Jedná se o poklidné společné setkání, kde si pod dohledem instruktorů můžete zastřílet na pevný terč z 10 metrů a vyhrát hodnotné SAAB ceny. Akce probíhá ve městě Rakovník a to v sobotu 4.6.2011 od 10 hodin. Sponzorem akce je internetový obchod SaabtuninG a Robert Procházka Zbraně a střelivo.

Nutná registrace zájemců, napište se sem do komentáře nebo pište na email:  Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Aktualizováno ( Středa, 01 červen 2011 )
Celý článek...
 
Saab Tour 2011 Tisk E-mail
Akce a srazy
Vložil deff   
Úterý, 03 květen 2011

logo_saab_klub.jpgSAAB Club Slovakia Vás pozýva na netradičnú akciu Saab Tour 2011. Spoločný (vý)let SAABov sa uskutoční už najbližšiu nedeľu 8. mája 2011, zraz je o 10:00 v Pezinku na parkovisku pred Hypernovou (Šenkvicka cesta, na poslednom kruhovom objazde pri výjazde z Pezinka smerom na Modru odbočiť doľava).

http://saabclubslovakia.sk/index.php?page=akcie-pripravujeme

Aktualizováno ( Úterý, 03 květen 2011 )
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 46 - 54 z 142

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály