Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow Akce a srazy arrow SAAB pastuška Waldeska
SAAB pastuška Waldeska Tisk E-mail
Vložil deff   
Pondělí, 18 říjen 2010
u medvidku.jpg

V novém roce zkusíme změnit lokál (aby to nebylo nudné) a v lednu se podíváme do restaurace Waldeska (na základě doporučení saabistů). Uvidíme jaké zde bude prostředí, jak se o nás postarají a pivo jestli bude chutné :) Takže první setkání saabistů u zlatavého moku v tomto roce je standardně poslední středu v měsíci, tj. 26.1.2011 a to od 18 hodin. Své "rezervace" mi prosím nahlaste zde na tomto fóru .
Místo konání: restaurace WALDESKA, Moskevská 80 / 860, Praha 10-Vršovice. www.waldeska.cz Doprava je velice jednoduchá: tramvaj č. 4 nebo 22, zastávka Čechovo nám. Tramvaje jezdí v krátkém intervalu od metra "C" IP Pavlova nebo "A" Náměstí Míru. Dále pak tramvaje č. 6,7,24 zastávka Koh-i-noor. Znovu opakuji, přihlaste se prosím na saab fóru. Sem do komentářů nic nepiště, jelikož zdejší komentáře nefungují u určitého nastavení proxy serveru nebo firewallu (bezpečnostní omezení).

Komentářů
Hledat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Aktualizováno ( Čtvrtek, 06 leden 2011 )
 
< Předch.   Další >

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály