Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow O čem se píše ... arrow Saab plánuje spolupráci s CATC pro expanzi do Číny
Saab plánuje spolupráci s CATC pro expanzi do Číny Tisk E-mail
Vložil deff   
Sobota, 12 únor 2011
logo_catc.jpgSaab Automobile dnes oznámil další významný krok v rozšiřování své prodejní sítě spočívající v  plánované dohodě s China Automobile Trading Co. LTD (CATC). Dohoda se týká dovozu automobilů a náhradních dílů na čínský trh. Saab znovu pevně zapouští kořeny na tomto největším automobilovém trhu podpisem „memoranda o porozumění“.

CATC se sídlem v Pekingu je čínskou vládou vlastněná společnost s mnohaletými zkušenostmi v oboru a v budoucnu by měla hrát velkou roli v nové organizaci prodejů Saabu v Číně. Podle memoranda převezme CATC za Saab zodpovědnost za dovoz automobilů a náhradních dílů. Podpis smlouvy je očekáván v prvním čtvrtletí roku 2011 a oficiální začátek prodejů poté v červenci 2011.

CATC bude sloužit jako oficiální poskytovatel služeb Saabu v Číně, za tímto účelem bude v nastávajícím období založena obchodní společnost. Saab China nakonec převezme veškeré prodejní a poprodejní aktivity v Číně od General Motors Shanghai, společnosti zde doposud zodpovědné za prodeje Saabu. Saab China se bude starat o dealerskou síť, která je nastavena na zhruba 10 prodejců.

K připravované smlouvě nám ředitel Saabu Jan ?ke Jonsson sdělil:  „Dohoda s CATC je pro Saab životně důležitá, protože bude tvořit základ pro rozvoj silnější přítomnosti na trhu, který je v automobilovém světě současnosti považován za největší. Jsem si jistý, že CATC se osvědčí jako dokonalý partner, který s námi bude spolupracovat při nastavování našich obchodních aktivit na čínském trhu.“

„Saab v Číně vidí silný prodejní potenciál a jsme přesvědčeni, že naše produktová nabídka bude atraktivní jak pro stávající, tak pro nové zákazníky. Těšíme se na obnovu značky na tomto trhu, v čemž nám pomohou aktuální novinky – 9-5 Sedan a 9-4X Crossover.“

překlad: Laf666
zdroj: Newsroom Saab

 

Komentářů
Hledat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Aktualizováno ( Sobota, 12 únor 2011 )
 
< Předch.   Další >

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály