Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow O čem se píše ... arrow Vstup Saabu do WRC je opět o něco reálnější
Vstup Saabu do WRC je opět o něco reálnější Tisk E-mail
Vložil deff   
Sobota, 19 únor 2011
logo_WRC.jpgAutosport magazin přišel s velmi zajímavou informací. Podle jejich informací totiž došlo k podpisu mnohamiliónové smlouvy mezi promotérem WRC, společností North One Sport a Vladimirem Antonovem.
Tento ruský milionář je totiž jedním z vlastníků značky Saab. Podle některých informací by se nový Saab mohl po tratích WRC prohánět už příští rok. Jen dodejme, že tradiční švédskou značku vlastní Spyker. Tyto informace vítá šéf Citroënu, Olivier Quesnell: „Můj prvotní dojem s North One TV byl takový, že jsme blízko konci. Dlouho jsme diskutovali o ničem. Ale teď se objevil ten ruský muž a hodně investoval. Jsem si jistý, že je to příslib pro budoucnost. Šéf FIA, Jean Todt, určitě požadoval velké záruky. Myslím, že na další tři čtyři roky by to mělo být OK.“

Saab-WRC-Rally.jpg„Přichází Mini, přichází Volkswagen a vypadá to, že i Saab přichází. Takže každý rok říkáme: Příští rok to bude OK. Ale teď si myslím, že v roce 2013 bude vše v pořádku.“ Quesnel také říká, že noví výrobci jsou klíčem k úspěšné budoucnosti sportu. Byly zde určité tendence zapomínat na klasické značky.

„Každý preferuje, když přichází noví výrobci, takže když vidíte tuto tiskovou zprávu od North One TV a FIA, tak pořád mluví jen o Mini a na Ford a Citroën se skoro nedostane. Je to trochu frustrující, ale my doufáme, že přijde VW a Mini a my zůstaneme pořád na vrcholu.“

Saab by se do WRC měl vrátit s novým modelem 9-1 nebo 9-2.

zdroj: rallyzone.autoroad.cz

 

Komentářů
Hledat
Saabim     |213.151.217.xxx |2011-02-23 23:20:47
No on Antonov splatil dlhy, podla toho co pisu motoristicki zurnalisti. Ze stoji
za Saabom a podporuje ho, to ano, ale oficialne majitelom nie je.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Aktualizováno ( Sobota, 19 únor 2011 )
 
< Předch.   Další >

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály