Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow O čem se píše ... arrow Švédská vláda pracuje na pomoci Saabu
Švédská vláda pracuje na pomoci Saabu Tisk E-mail
Vložil deff   
Pondělí, 11 duben 2011

Zopár drobných správ zo švédskych médií hovorí o tom, že švédska vláda húževnato pracuje, aby našla riešenie na pomoc Saabu. Kalkulácia, ktorú urobila DN, došla k záveru, že Saab potrebuje predať 5000 áut a zarobiť cca 1 miliardu SEK za mesiac, aby nastal v momentálnej situácii nastal obrat. A to nevyzerá byť zložitý problém, ak zoberieme do úvahy vzrastajúcu predajnosť a ponuku, ktorú Saab má. S portfóliom modelov 9-3, 9-5 a 9-4X a ak zoberiem do úvahy len ľudí, ktorých ja poznám a ktorí si chcú kúpiť SAAB, viem si predstaviť, že 5000 a viac áut mesačne je dosiahnuteľné pár mesiacov po tom, ako bolo 9-5 kombi  uvedené na trh.

Jedna vec, ktorú neustále počúvam je, že Saab potrebuje umiestniť 9-5 kombi na všetky kľúčové trhy tak skoro, ako sa to dá. Aj ak sa nebudete môcť odviezť, je dôležité, aby tam to auto bolo, mohli ste sa doň posadiť a urobiť si naň svoj vlastný názor. Toto je niečo, čo musí byť urobené rýchlo. Niektorí díleri, s ktorými som mal možnosť hovoriť vraveli o 4-12 ľuďoch denne, pýtajúcich sa, kedy budú môcť vidieť a kúpiť si nové kombi. Samozrejme, že si ale nekúpia auto, ktoré si nemôžu pozrieť a vyskúšať.

SaabsUnited hovoril s predajcami v okolí Štokholmu a ich očakávania boli predať približne 250 modelov 9-4X tento rok, teraz, so vzrastajúcim počtom záujemcov hovoria, že možno by taký istý počet áut mohli predať za pár mesiacov.

Vyzerá to tak, že veci sa uberajú správnym smerom na "predajnom fronte".

překlad: Jano
zdroj: saabsunited

Komentářů
Hledat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Aktualizováno ( Pondělí, 11 duben 2011 )
 
< Předch.   Další >

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály