Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow Novinky a testy arrow Pang Da predložil ďalšiu objednávku na automobily SAAB v hodnote 15 mil Eur
Pang Da predložil ďalšiu objednávku na automobily SAAB v hodnote 15 mil Eur Tisk E-mail
Vložil deff   
Středa, 01 červen 2011

logo_Pang Da.jpgTrollhättan, Švédsko – Spyker Cars N.V (Spyker) a Saab Automobile AB (Saab Automobile) dnes prehlásili, že Pang Da Automobile (Pang Da) doručil objednávku na ďalších 630 automobilov Saab. Tá má hodnotu 15 miliónov Eur a nasledovala po úspešnej návšteve predstaviteľov firmy Pang Da na čele s prezidentom a CEO pánom Pang Qinghua v Saab Automobile v Trollhättane.

Objednávka predstavuje doplnok k už objednaným 1300 automobilom Saab v hodnote 30 miliónov Eur. Obe tieto zákazky sú súčasťou širšej predbežnej dohody medzi Spykerom a Pang Da, ktorá bola podpísaná 16. mája tohto roku. Oba tieto záväzky vyrovná spoločnosť Pang Da v predstihu. Saab Automobile očakáva prijatie kapitálu už tento týždeň. Doručovanie vozidiel začne na jeseň tohto roku.

Victor Muller, CEO Spykeru a Saab Automobile, povedal: „Som potešený, že Pang Da, tak ako bolo plánované, objednala ďalších 630 vozidiel Saab. To nielen ukazuje potenciál pre značku Saab na čínskom trhu, ale aj to, že sme v Pang Da našli správneho partnera. Teším sa na ďalší krok v našom obchodnom partnerstve, keď založíme spoločný podnik na distribúciu vozidiel a v ďalšom kroku aj produkciu v Číne spolu s novým, zatiaľ neznámym, partnerom.“

Pán Pang Qiungha, CEO a prezident spoločnosti Pang Da, dodáva: „Naša návšteva v Trollhättane uplynulý týždeň ďalej posilnila našu dôveru v to, že sme urobili dobré rozhodnutie vstúpením do partnerstva so Spykerom a Saab Automobile. Táto ďalšia objednávka je dôsledkom môjho pevného presvedčenia, že Saab má vhodný produktový program pre čínsky trh a naša rozsiahla distribučná sieť bude mať značný prínos k uvoľneniu potenciálu, ktorý táto značka má.“

překlad: Jof
zdroj: saabmedia.com

Pang Da visit Saab Museum.JPG

 

 

Komentářů
Hledat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Aktualizováno ( Středa, 01 červen 2011 )
 
< Předch.   Další >

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály