Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow O čem se píše ... arrow Zabavení vozů Saab v muzeu
Zabavení vozů Saab v muzeu Tisk E-mail
Vložil deff   
Neděle, 25 září 2011

Toto ráno som išiel do Saab múzea, aby som sa pozrel na pár posledných prídavkov. Tieto posledné príspevky nie sú vozidlá, ale malé nálepky nalepené na vozidlách, ktoré už v múzeu boli.

Utmätt Gods sa prekladá ako „majetok rezervovaný na dlh“ a malé nálepky nalepila Kronofogden, agentúra na vymáhanie dlhov vo Švédsku. Ako môžete vidieť vyššie, Aero X je označené, Sonett a 9-X majú tiež nálepky a dokonca aj UrSaab má jednu.

Nálepky boli nalepené začiatkom tohto týždňa, predchádzajúc rozhodnutie o reorganizácii. Je to spôsob, akým Kronofogden prehlasuje, že tieto vozidlá sú aktívami spoločnosti. A v prípade potreby budú predané, za účelom vyplatenia dlhov, o ktoré Kronofogden požiadali veritelia. Viem, že je to šokujúca správa pre fanúšika Saabu, no čítajte ďalej.

Rozhodnutie, ktoré padlo včera a zaručuje nám status reorganizovanej spoločnosti znamená, že v súčasnosti Kronofogden nemôže podnikať ďalšie kroky (ohľadom týchto vozidiel). Ak by však reorganizácia zlyhala, vozidlá budú presunuté medzi aktíva a Kronofogden bude hľadať spôsob na vyplatenie veriteľov.

Takže momentálne sú autá v bezpečí a Saab sa bude snažiť vyplatiť pohľadávky (aj tie predložené spoločnosti Kronofogden) a keď sa to stane, nálepky budú odstránené a s nimi aj zadržiavacie právo na ne.

Toto nie je práve najkrajšia časť našej histórie, ale napriek tomu je jej súčasťou. A my sa budeme snažiť, aby mala šťastný koniec. A to čím skôr.

 

překlad: Jof
napsal: Swade
zdroj: inside.saab.com

saab_k_zabaven_01.jpg

saab_k_zabaven_02.jpg

saab_k_zabaven_03.jpg

 

 

 

Komentářů
Hledat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Aktualizováno ( Neděle, 25 září 2011 )
 
< Předch.   Další >

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály