Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow O čem se píše ... arrow Brunius se chce naučit něco nového
Brunius se chce naučit něco nového Tisk E-mail
Vložil deff   
Čtvrtek, 03 listopad 2011

Je to vskutku dech beroucí výzva. Tak se dívá dřívější výrobní ředitel Gunnar Brunizs na své nové působení ve firmě Volvo Aero. Jak už dříve informovala TELLA, Brunnius opustil Saab a přestoupil k firmě Volvo Aero, kde mu bylo nabídnuto místo na manažerské pozici. Dnes se svěřil se svým příběhem a důvody, proč opustil automobilový průmysl, kde působil od roku 1981.  

Nerozhodl jsem se přes noc. Vždycky jsem věřil ve značku Saab, a také v to, že automobilka překoná krizi a nemám důvod o tom pochybovat i dnes. Jeho jméno bylo dokonce zmíněno při spekulacích o budoucím CEO, což jistě bylo pro něj lichotivé. Práce ve firmě Volvo Aero je pro mne velmi zajímavá výzva. Dostanu možnost pracovat v úplně nové branži a také dostávám šanci ovlivňovat produkci na různých trzích, v různých zemích světa. Gunnar bude pracovat jak ve Švédsku, Norsku, tak USA. Své sídlo bude mít v Trollhättanu. Bude ale pracovat i v Linköpingu jako manažer pro celosvětovou výrobu. Novou pracovní štaci začne Gunnar 15. prosince. Nová manažerská pozice bude mj. zaměřena na výrobní procesy uvnitř společnosti Volvo-Aero Group. To je jedna z největších výzev a já vím, že Gunnar je tím správným kandidátem na úspěšné tažení, řekl firemní CEO Staffan Zackrisson.

překlad: Filip Jandovský
zdroj: saabsunited.com

 

Komentářů
Hledat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Aktualizováno ( Čtvrtek, 03 listopad 2011 )
 
< Předch.   Další >

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály