Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow Zajímavosti arrow Saab 99 SaabsUnited Historic Rally Team na prodej
Saab 99 SaabsUnited Historic Rally Team na prodej Tisk E-mail
Vložil deff   
Neděle, 13 listopad 2011
Saab_99_Rally_01m.jpgSaabsUnited Historic rally team predáva svoj najnovší výtvor. Aby sa auto mohlo zúčastniť na SU OctoberFest v Trollhättane, postavili ho v rekordne krátkom čase. Cieľ sa však podaril. Počas tej slnečnej soboty zatienilo v showroome ANA väčšinu novších modelov.
Takže teraz prišiel čas pre niekoho z komunity, aby sa postaral o tento unikát. Z toho čo je známe, okrem tohto kúsku  neexistuje iná replika 1984 RAC, auta, na ktorom jazdil Ola Strömberg. Replika je úplne bez korózie. Počas rekonštrukcie boli na pôvodnom, už aj tak veľmi zachovalom aute, vyzvárané niektoré časti. Základ tvorí 99 GL 5speed z roku 1984. Pôvodný motor mal výkon 100koní. SUHRT na aute urobil nasledovné: nové Bilstein tlmiče, Sellholms závodné perá, sedačky Sparco so 4-bodovými pásmi, rádio a repro Clarion, športový volant Saab, predný spojler RP zo sklených vlákien, obnovené hliníkové disky Ronal (s novými pneumatikami Michelin) a dokonca pod zadným sklom sedí roztomilý Spoopy, presne ako u Ola.

Saab_99_Rally_02.jpg

Originál WRC RAC Rally 1984


Auto je pripravené na súťaže, môže však byť upravené tak, aby spĺňalo špecifikácie pre rely. Alebo môže slúžiť ako denné auto pre niekoho, kto nechce splynúť s davom. SUHRT bude nápomocná v prípade, že by majiteľ chcel doplniť bezpečnostnú klietku alebo turbo motor do auta. Auto je prihlásené vo Švédsku a môže byť dodané kamkoľvek na svete.                       

Cena nie je pevná, všetko bude dohodnuté. V prípade záujmu volajte +46 709 58 96 32 alebo trued(zav)gmail.com

 

Prodávaný kousek – Saab 99 Rally edition SU:

Saab_99_Rally_01.jpg

překlad: Jof
zdroj: saabsunited.com

 

Komentářů
Hledat
Vip   |88.101.230.xxx |2011-11-15 23:39:01
Sakra, slintám .... kde na to vzít???
Můj milý Ježíšku ....
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Aktualizováno ( Neděle, 13 listopad 2011 )
 
< Předch.   Další >

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály