Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow O čem se píše ... arrow Důvěra v Saab je na historickém minimu?
Důvěra v Saab je na historickém minimu? Tisk E-mail
Vložil deff   
Středa, 30 listopad 2011
Švédský auto-časopis "Vi Bilägare" přináší zprávy o národním výzkumu, který ukazuje, že důvěra v Saab jako ve značku se propadla na 11% ve Švédsku. Tento výzkum také ukazuje, že důvěra ve společnost Volvo Cars klesla z 66% na 58%.

No, pokud jen 11% z 9 milionů lidí jsou ochotni koupit Saab ve Švédsku, tak to znamená, že ještě je 990'000 lidí, kteří jsou/budou ochotni koupit Saab. A Saab potřebuje prodat jen 80'000 aut ročně, aby se stal výnosný, takže by se dalo říci, že čísla vypadají docela dobře.. Přijměte, prosím omluvu za tuto ironii, ale tady jde vidět na tomto příkladu, jak stupidní jsou podobné průzkumy!

Ve skutečnosti je jen velmi malý zlomek lidí, kteří by si někdy mohli dovolit (nebo chtěli) koupit zcela nový Saab, takže celá myšlenka tohoto průzkumu je vtip od začátku. To, co měli udělat v tomto průzkumu je, že měli požádat Saabí předchozí majitele, jestli by byli ochotni koupit nový SAAB v dohledné době.  A já vím, že mně se nikdo na toto neptal! Ale možná by byla odpověď příliš zřejmá....

zdroj: http://saabclubslovakia.sk

 

Komentářů
Hledat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Aktualizováno ( Čtvrtek, 22 prosinec 2011 )
 
< Předch.   Další >

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály