Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow O čem se píše ... arrow Zisk a ztráta
Zisk a ztráta Tisk E-mail
Vložil deff   
Čtvrtek, 10 květen 2012
Švédské televizi se podařilo získat rozhovor s panem Pang Qingnianem na výstavě v Pekingu. V krátkém rozhovoru prozradil, že konkurzní správci 15. května vyberou dva výsledné zájemce a poté vyberou toho, který pak bude schopen koupit Saab ve velice blízké budoucnosti. Na otázku jak dlouho Youngman může čekat, se jen usmál a odpověděl, že Youngman nespěchá a také podotknul, že takovéto dohody se dvojnásobně nesmí uspěchat. Zajímavou poznámkou, kterou také zmínil, byla nabídka oněch 3,2 milliard SEK, kterou Youngman za Saab nabídl. Dále pak zmínka, že pokud by správci o tom chtěli dále jednat, jsou připraveni.

Co je zajímavé, že správci již uvedli, že rozhovory o koupi průběžně pokračují. Pokud Youngman „vystoupil“ z těchto rozhovorů, tak to může znamenat dvojí: buď je jejich nabídka vyšší než nabídky ostatních a tak se správci snaží získat více společností, které by předložili své nabídky a tím zvýšit cenu; nebo druhá možnost je, že nabídka Youngmanu je o dost nižší než nabídky ostatních a tak správci nevidí důvod pokračovat s nimi v jednání.

Další potěšitelnou zprávu sdělil pan Pang Qingnian, totiž že plánují případně znovu zaměstnat každého původního zaměstnance Saabu, za předpokladu, že se bude chtít vrátit zpět do automobilky. Když jsem to slyšel a přemýšlel o všech mých přátelích a rodinách, které pracovali pro Saab, tak je to skutečně převratně radostná zpráva. V současné době také zprávami proběhla informace o dalším velkém příběhu – totiž o výroční zprávě Spykeru za rok 2011. V této zprávě, resp. na jejím konci je řečeno, že Spyker dosáhl zisku 16,2 milionu Euro v roce 2011.

překlad: Filip Jandovský
zdroj: saabsunited.com

 

Komentářů
Hledat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Aktualizováno ( Čtvrtek, 10 květen 2012 )
 
< Předch.   Další >

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály