Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow O čem se píše ... arrow Důkaz odhodlanosti
Důkaz odhodlanosti Tisk E-mail
Vložil deff   
Pondělí, 09 červenec 2012
Spousta lidí má asi pochybnosti jakého druhu je ona odhodlanost v nadpise. Odhodlanost, se kterou přichází k Saabu Kai Johan Jiang a jeho elektromobily, které chce NEVS vyvíjet a vyrábět. Dobrá, už se stalo něco, co je sotva přijatelné pro dřívější manažery Saabu.  Kai Johan Jiang přesunul svůj trvalý pobyt do Trollhättanu z důvodu, jak řekl di.se, že chce být blíže místu činu a být tak schopen se co nejvíce zaměřit na to, co by mělo být dokončeno. Zároveň je to jasný signál každému, kdo chce prokazovat jeho odhodlanost vůči firmě. Navíc rezignoval na ředitelování v National Bio Energy, kvůli větší možnosti zacílení svých časových i pracovních možností pro Saab. Všechny tyhle zprávy nám přinesla TTELA.

Nad čím si lámu hlavu, je fakt, že vidíme velice podobnou osobnost /co se týče charakteru a odhodlání/ jakou byl Victor Muller v předchozích letech. Dokonce ani Jan Ake Jonsson  v současnosti nežije v Trollhättanu. Tady nyní žije jen pár členů top managementu. Dvěma z nich jsou David Herman a Keith Butler Wheelhouse, dřívější manažeři koncernu GM, kterým se zalíbil půvab města a také nutnost být v blízkosti místa čina k dosažení stoprocentního pracovního závazku a firemních záležitostí.

Jedna z prvních věcí, které mě zarazila, když jsem potkal Viktora Mullera v květnu 2011, byla jeho výška. Tenhle chlap je opravdu vysoký, zatímco pan Jiang je úplným opakem. Alespoň tak usuzuji z toho, co jsem viděl v televizi. Zajisté ale má stejné charisma jako Victor a stejně tak nechal reportéry s nejméně jednou nezodpovězenou otázkou. Zanechal jim ten krásný pocit marnosti a nutnosti prahnout a dychtit dál po dalších odpovědích. Tohle je úplný opak pana Mullera, který vždycky vyjádřil svůj názor a vysvětlil vše do posledního detailu nenechaje tak špetku prostoru pro spekulace. To jistě přinášelo i opačný účinek a před médii s jejich „experty“ se mu to kolikrát vymstilo. Ale i tak byl Victor mistr v tom jak s novináři zacházet. Jedna z věcí, ve kterých Victor exceloval, byla schopnost se naučit jména jednotlivých reportérů a tím s nimi mohl mluvit na velice přátelské notě, což se vidí jen zřídkakdy. Už se těším na své první setkání s panem Jiangem. Nejvíce se těším na poznání toho, jak se zachová, když zrovna nebude ve světle kamer. Upřímně řečeno si nemyslím, že by někdo byl stoprocentně rád stále ve světle kamer, alespoň soudě podle sebe. Už jsem to několikrát zažil a musím říct, že mě to docela děsilo, i když to nebyla má první zkušenost :)

překlad: Filip Jandovský
zdroj: saabsunited.com

 

Komentářů
Hledat
Garrett   |Registered |2012-07-10 00:48:25
Velice děkuji za překlad
vector   |78.24.10.xxx |2012-07-09 20:30:25
http://www.national-ev.se/en/
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Aktualizováno ( Pondělí, 09 červenec 2012 )
 
< Předch.   Další >

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály