Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow O čem se píše ... arrow NEVS hledá pracovníky do výroby
NEVS hledá pracovníky do výroby Tisk E-mail
Vložil deff   
Středa, 19 červen 2013

Společnost NEVS dnes na své internetové stránce zveřejnila 27 volných pozic ve výrobě. Jedná se o poptávku především po vysoce kvalifikovaných a zkušených produkčních dělnících, kteří by měli pomoci při znovuobnovení výrobních linek a zaškolování dalších nových pracovníků. Celý inzerát vyznívá, jako by NEVS sháněli dohromady původní skupinu týmových vedoucích (teamleaderů).

Každý tým byl ve výrobě Saabu složen z 6 – 12 pracovníků, jeden z nich v roli vedoucího. 4 – 8 týmů (podle náročnosti výrobního kroku) tvořilo jedno oddělení, které pak vedl manažer oddělení.   Vedoucí týmů zajišťovali Saabu tolik potřebnou flexibilitu ve výrobě, v případě potřeby byli schopni přestavět linky na jiný výrobní takt v řádu týdnů.

Vzhledem k tomu, že se jednalo o vysoce kvalifikované pracovníky se zkušenostmi s vedením lidí, našla si už většina z původních teamleaderů Saabu jiná pracovní místa – buď ve Volvu, nebo v jiných průmyslových podnicích. Neměli bychom ale zapomínat na to, že na výrobních linkách pracovala celá řada dalších lidí s podobnou kvalifikací a zkušenostmi…

Překlad: Laf666
Zdroj: saabsunited.com

 

 


Komentářů
Hledat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
< Předch.   Další >

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály