Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow O čem se píše ... arrow NEVS začíná objednávat ve velkém
NEVS začíná objednávat ve velkém Tisk E-mail
Vložil deff   
Pátek, 11 říjen 2013
Dlhodobý a dôveryhodný zdroj z prostredia bývalých dodávateľov pre SAAB Automobile AB a teraz pre National Electric Vehicle Sweden nám povedal, že veci začínajú byť prinajmenšom zaujímavé.
Sériová produkcia pravdepodobne môže čoskoro začať a keďže prvé auto odišlo z výrobnej linky 18.9., 14 ďalších áut bolo postavených neskôr. Prvá dávka predprodukčných automobilov je vyrobená a parkuje v priestoroch továrne. Držíme kontakt s veľkou časťou dodávateľov, ktorí nás počas dlhšieho obdobia zásobujú cennými informáciami a vďaka včerajšiemu tipu som jedného z nich kontaktoval. Zdroj u dodávateľa mi povedal, že veci okolo NEVS vyzerajú veľmi zaujímavo s ohľadom na objem objednávok - čísla sú ohromujúce! On a jeho kolegovia považujú NEVS za firmu, s ktorou sa veľmi príjemne spolupracuje: „Duch a entuziazmus ľudí z NEVS je veľmi povzbudzujúci.“

Akonáhle začne produkcia, nepredpokladáme produkciu väčšiu ako 3-5 áut denne, prinajlepšom počas prvých týždňov nie. Je to normálne pri nábehu novej výroby na linkách v podstate bez ohľadu na vyrábaný tovar. Môj odhad je, že NEVS pravdepodobne vyrobí 35-55 sériových áut tento rok (bez tých predprodukčných), ale pokiaľ sa ukáže, že systémy a komponenty fungujú tak ako majú, objem produkcie môže narásť.

překlad: Jof
zdroj: saabsunidet.com 

Komentářů
Hledat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
< Předch.   Další >

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály