Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow Zajímavosti arrow SAAB 9-3N Navigační systém (první obrázky?)
SAAB 9-3N Navigační systém (první obrázky?) Tisk E-mail
Vložil deff   
Středa, 26 únor 2014

Tim v prosinci přišel s (neověřenou zprávou), že NEVS se chystá instalovat v modelu 9-3N nový multimediální systém. Doposud však nic nebylo potvrzeno, ale přeci jen když se trošku „prohrabete“ www.saabcars.com můžete najít různé obrázky aut, která jsou určena k prodeji na různých prodejních trzích. Vezměmě si za příklad interiér vozu. Pokud čtete stránky v anglické mutaci, neuvidíte žádné obrázky interiéru. Když si prohlížíte stránky ve švédské mutaci, uvidíte známý interiér modelu 9-3...

saab_aero_9-3_091-820x540.jpg 

Tohle znamená mnohem více než jen skutečnost,  že prodávají auto ve Švédsku, a tak ukazují svůj produkt na domácí scéně detailněji. Ale co objevíte, pokud si článek přečtete v čínštině /třetí dostupný jazyk v menu/. No, tak to uvidíte asi tohle:
 
saab_aero_9-3_09_china-820x540.jpg 
 

Tahle fotka vypadá více jako CGI (počítačová animace), než skutečný obrázek, ale umožňuje nám alespoň letmo spatřit, jak by interiér mohl vypadat s jiným multimediálním systémem. A to co spatřuji se mi náramně zamlouvá. Dost se to podobá na systém Parrot Asteroid, ale nemá to ten malý odnimatelný panel, který opticky tvoří obrazovku větší, možná má 7? v porovnání s 6.2? Astroidu smart. A tak můžeme jen doufat, že chlapcům z NEVS se povede dobré začlenění systému do auta, takže to bude vyvolávat pocit spíše OEM systému, než-li nějakého toho aftermarket sterea. 

překlad: Filas
zdroj: saabsunited.com 
 
Komentářů
Hledat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
< Předch.   Další >

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály