Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow Zajímavosti arrow Ramona Karlsson - World Rallycross
Ramona Karlsson - World Rallycross Tisk E-mail
Vložil deff   
Úterý, 24 únor 2015
Ramona Karlsson bude prvou ženskou jazdkyňou vo World Rallycross
Tuto sezónu (2014) sa Ramona Karlsson stane prvou ženou, ktorá jazdí World Rallycross. Skúsená jazdkyňa podpísala dohodu s Eklund Motorsport a počas sezóny 2014 sa zúčastní minimálne siedmich pretekov.
Ocitla sa tak v rovnakom tíme ako Henning Solberg, ktorý odjazdí vybrané preteky svetovej série. "Je to úžasný pocit pracovať s Perom Eklundom, jedným z najlepších švédskych jazdcov," povedala Ramona. "Tím má mnoho skúseností a Supercar je trieda, kde sú najextrémnejšie autá pre rallycross. Som veľmi nadšená, že sa môžem na tom podieľať. Samozrejme chcem bojovať s poprednými jazdcami. Už sa neviem dočkať začiatku sezóny v Portugalsku." Zatiaľ čo Karlsson pôjde prvý pretek sezóny v Portugalsku, Solberg bude mať svoju tohtoročnú premiéru počas závodu číslo dva, Autosport World RX of Great Britain.Nórsky jazdec súťažil za stajňu Eklund Saab aj v roku 2013. Auto bude mať znovu na starosti skúsený šéf stajne Eklund.
překlad: Jof
zdroj: saabplanet.com
 
ramona-karlsson-2.jpg 
Komentářů
Hledat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Aktualizováno ( Úterý, 24 únor 2015 )
 
< Předch.   Další >

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály