Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow Technický koutek arrow Nově autobazar!
Nově autobazar! Tisk E-mail
Vložil deff   
Čtvrtek, 10 leden 2008

saab_turbo_x_12 Vážení přátelé a příznivci vozů SAAB,
po delší odmlce se opět reinkarnoval odkaz autobazar. Saabinfo ve spolupráci s VK SAAB obnovil provoz "autobazaru" na těchto stránkách. V budoucnu by se zde měla soustředit velká nabídka vozů Saab, většinou osobně prověřena a zkontrolována. Prozatím se nabídka vozů bude zobrazovat staticky. V chystané nové verzi webu by mohla být nabídka dynamická, propojená přímo s databází VK SAAB. První 2-3 měsíce berte odkaz "autobazar" s rezervou - zkušební provoz, jelikož budeme ladit mouchy a technické záležitosti :) Snad se autobazar zase chytí a bude ku prospěchu všem jako v minulosti.

Pro Prahu a okolí nabízíme okamžitou spolupráci, tzn. že kolega přijede vůz nafotit, zaznamenat technické parametry a vybavení vozu a následně vložení saabu do databáze největších on-line autobazarů a zajištění dalších služeb. Kontakt: 773 025 963 nebo Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny .

Komentářů
Hledat
mbohac  - ND   |89.111.88.xxx |2008-07-13 10:44:56
Vážení,jak je to s bazarem náhradních dílů?
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Aktualizováno ( Středa, 13 únor 2008 )
 
< Předch.   Další >

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály